Yükleniyor...

Ema Sistem A.Ş.

EMA Sistem Yangın Güvenlik Sistemleri Mühendislik ve Dış Tic. A.Ş. 2012 yılından bu yana Yangın Algılama ve Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri Üzerine faaliyet göstermektedir.

Ema Sistem A.Ş. olarak; Yangın Algılama Sistemi ve Yangın Söndürme Sistemi ile ilgili en temel ilkemiz, işimizde önce insan güvenliği ve risk yönetimi prensibi ile insanları yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerde korumak için özel çözümler tasarlamaktır.

Firmamız yerli ürün imalatı yaparak araştırma ve geliştirmeyi kendine felsefe edinmiştir. Çalışanlarımızın %90 ‘ı üniversite mezunu olup, ulusal ve uluslararası iş tecrübesine sahiptir.

Firmamız Yangın algılama ve yangın söndürme sistemlerindeki tecrübesini 2014 yılı itibariyle Savunma Sanayisi için geliştirmeye devam etmektedir. Savunma sanayisi için %99,2 yerlilik oranı ile Zırhlı araçların yangın söndürme sistemlerini Mekanik ve elektronik yazılımı tamamı kendine ait tasarımı ile imal etmektedir. Savunma sanayisinde yakaladığı başarısına ivme katarak hava araçları için söndürme sistemleri tasarımına hızla devam etmektedir.