Yükleniyor...

Özel Tasarım Yangın Söndürme Sistemleri

PANO İÇİ SÖNDÜRME SİSTEMİ

Otomatik bir sistemdir herhangi bir müdahaleye gerek duymadan ısının etkisi ile çalışmaktadır. Yangının çıkış kaynağına doğruca müdahale ettiği için oldukça verimlidir.

PANO İÇİ SÖNDÜRME SİSTEMİ

Polimerden üretilmiş olan boru dedektörün (kırmızı renkli) ısı karşısında 100 °C ‘de delinmesi sonucunda azot gazının etkisi ile söndürme işlemini başlatır. Otomatik bir sistemdir herhangi bir müdahaleye gerek duymadan ısının etkisi ile çalışmaktadır. Yangının çıkış kaynağına doğruca müdahale ettiği için oldukça verimlidir. Yangın büyümeden, kaynaktan çıkan yangını söndürdüğünden dolayı kolay bir çözümdür. Üzerindeki manometre sayesinde içindeki itici gaz izlenebilmektedir.

Pano içi yangın söndürme otomatik bir sistem olup ısının etkisi ile müdahaleye gerek kalmadan ısının etkisiyle çalışmaktadır. Yangın çıkış kaynağına doğruca müdahale ettiğinden oldukça verimlidir. Sistem polimerden üretilmiş olan boru dedektörün (kırmızı renkli) ısı karşısında delinmesi sonucunda azot gazının etkisiyle söndürme işlemi başlar. Pano içi yangın söndürme sistemi kullanım alanları ;

  • Elektrik panoları
  • Kontrol dolapları
  • Kablo tesisatı
  • UPS odaları
  • Trafolar vb.